WWE Raw 5 март 2018 целосна шоу

WWE Raw 5 март 2018 целосна шоу: Види WWE Raw 5-ти март 2018 Целосна шоу за проследување во живо. WWE Raw 3/5/2018 Онлајн 5-ти март 2018 целосна шоу, Dailymotion Делови, Nowvideo Делови, Openload Делови, Vidto Делови, VIDGG Делови, MovhShare делови итн.

WWE Raw 5 март 2018 целосна шоу

WWE Raw 5 март 2018 целосна шоу

Openload Видеа Делови

дел 1     Дел 2    дел 3     

Dailymotion, Видео делови

дел 1     Дел 2    дел 3   

Vidto Видеа Делови

дел 1   Дел 2    дел 3 

Vidoza Видеа Делови

дел 1   Дел 2    дел 3 

еден Линкови

Openload HD

Преземи Линкови

MultiUp      Rapidgator

Dailymotion, Видео делови

дел 1     Дел 2    дел 3     дел 4     дел 5     дел 6     дел 7     дел 8     дел 9      дел 10

Преземања

непоразен редеа Asuka е на линија против Ниа Jax

Asuka е подготвен да го порази Ниа Jax минатата недела вечер во WWE елиминација комора, Како и да е неодолива сила има некои лабава крајот со Царот на иднината.

на 2018 Победникот Кралската тркалаат натпревар на жените е концентриран на жените ја првак во WrestleMania. Сепак тоа дали или не Asuka се без пораз таа ноќ во Њу Орлеанс голема мера зависи од она што се случува ова Пон ноќ во Милвоки. Asuka ќе се соочи со уште една средба со Ниа на начин да се покажат на Бесмртници?

Како Ронда Rousey ќе го отплати Triple H и Стефани McMahon?

По Ронда Rousey принудени Суровини комесар Стефани McMahon да се извини за неа шлаканица на WWE елиминација комора, Triple H наредени надвор Суровини врвот куче Курт Агол со ефтин гол остави Олимпискиот Херој наредени надвор на МАТ.

По расправијата, Rousey излегоа на социјалните медиуми за да го извести Стефани и затоа Игра дека "Ова е многу повеќе од,"Алудирајќи дека одмазда за неговите или нејзините акции беше претстојниот.

Без оглед на Rousey следната ќе, вие не ќе сакаат да ја пропуштиме.

Зошто не Lesnar соочи Reigns?

Иако римски Reigns беше поставен за да се исполни Универзална шампион Брок Lesnar во средината на прстен минатата Пон ноќ на Raw, шест недели пред своите WrestleMania натпревар, Ѕверот се воплоти беше анонимноста за да се види.

Во отсуство Lesnar е, масивни куче видов прифатливо проповед во врска со супериорна, му занает "насловен парче глупости агенција на ОН се крие зад неговиот договор,"Тврдејќи дека Lesnar не ги почитува WWE Универзумот или било кој од неговите колеги ѕвезди.

Павле Хејман беше невообичаено тивко на проблемот, само се наведува во едно многу чуруликам во текот на седмицата што Lesnar можат да ги извршат своите писмени обврските од договорот на WWE Во живо. Сепак, Хејман е сепак да возврати на остри зборови Reigns ". Што ќе сето ова значи за Универзална шампионат во WrestleMania?

Кој ќе се соочи со Miz на WrestleMania?

По победата над интерконтинентален шампион Miz во последователни натпревари минатата Пон ноќ на Raw, секое Сет Ролинс и Европската Bálor имаат наводно placethemselves во конкуренција за титулата шанси против А-листер на WrestleMania во урбан центар, многу на разочарување Miz е.

Како може Суровини шефот Курт Агол решавање на WrestleMania патот напред за овие 3 ѕвезди на суровини?

Ќе Илија "се овие раце"?

Оваа измината Пон ноќ на Raw, Илија избегнал напад Браун Strowman во нивните еден-на-еден битка еднаш тој кратко слепи Чудовиштето кај мажите со огништето asphyxiator, служат за да избега од фолк пејачот низ просторот зад сцената.

Илија имаше среќа таа ноќ, Но едно нешто кажува на САД, тој ќе биде толку многу помалку среќни ако тој се соочува Strowman во урбан центар. Прочитај повеќе:  Добар Петок 2018 цитати.

Не ја пропуштајтеWWE Raw 5 март 2018 целосна шоу.

One Comment on “WWE Raw 5 март 2018 целосна шоу”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *